O nas

« Zespół Dokumenty »

Filmy o Bator Tabor

Bator Tabor – 15-lecie obozu Bator Tabor

W 2016 roku obchodziliśmy na Węgrzech swoje 15 urodziny. Cały czas udoskonalamy teren obozu i dodajemy nowe atrakcje.

Wolontariusze Obozu Odwagi

Pomóż nam zmienić życie dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi. Zostań wolontariuszem Bator Tabor już dziś!

Bator Tabor – wystawa przedaukcyjna

W ramach Warsaw Gallery Weekend przed V Aukcją Sztuki Współczesnej organizowaną przez Fundację Bator Tabor Polska w Węgierskim Instytucie Kultury odbyła się wystawa przedaukcyjna.

„O co biega?” w naszym projekcie biegowym

Dzięki uprzejmości NC+ mogliśmy opowiedzieć o naszym programie biegowym w "O co biega?" Marcina Rosłonia. Dziękujemy za wsparcie!

Obóz dla Odważnych

Bator Tabor Polska to fundacja zajmującą się wysyłaniem dzieci z chorobami nowotworowymi na bezpłatne obozy rekreacyjne w Hatvan, na Węgrzech. Na obozach pod stałą opieką wolontariuszy dzieci mogą odpocząć po bolesnych terapiach i wydostać się z szarych szpitalnych sal. Działamy już od ponad 15 lat.

Audycje radiowe

Fundacja Bator Tabor poszukuje wolontariuszy

Fundacja Bator Tabor szuka wolontariuszy, którzy dołączą do Programu GO! i będą prowadzić warsztaty dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka oraz Instytutu Matki i Dziecka. Posłuchaj.

Reportaż – „Obóz” – reportaż Antoniego Rokickiego

Węgierska fundacja Bator Tabor organizuje obozy, o których mówi się: „obozy odwagi”. Uczestniczą w nich dzieci, które mają za sobą chorobę nowotworową. Podczas tygodniowego wyjazdu obowiązuje kilka ważnych zasad. Posłuchaj.

Fundacja Bátor Tábor Polska w Programie I Polskiego Radia

Fundacja Bátor Tábor Polska w Programie I Polskiego Radia w audycji poświęconej organizacjom pożytku publicznego! Pamiętajcie o nas, przekazując 1% swojego podatku... Posłuchaj

Bator Tabor w prasie

Biegowy Obóz Odwagi

Gdy stanąłem na starcie OWM dwa dni temu pomyślałem, że mogę nie doczłapać do mety. Rozgrzewka poszła mi jak po grudzie. Nogi miałem ciężkie, łydki obolałe, ale miałem dwa zobowiązania. Pierwsze najważniejsze to Dzieciaki z Fundacji Bator Tabor, dla których redakcyjnie jako NC+ Team zbieraliśmy w biegu na dychę i w maratonie pieniądze na obozy terapeutyczne.

Czytaj...

Nabór pacjentów onkologicznych na obozy Bator Tabor

W dziewięciu centrach onkologicznych w Polsce trwa nabór dzieci zainteresowanych udziałem w kolejnej edycji wyjazdów wakacyjnych organizowanych przez Fundację Bátor Tábor.

Czytaj...